Близько мільйона гривень Чернівці заробили за кілька днів зйомок фільму «Віддана

Для сцен із масовкою, які знімали у Чернівецькому драмтеатрі, задіяли триста чернівчан
Близько мільйона гривень заробили Чернівці за декілька днів зйомок фільму «Віддана». Про це повідомляють на сайті «Буковинської кінокомісії».
У Чернівцях пройшли зйомки повнометражної стрічки «Віддана» режисерки Христини Сиволап. Сюжет фільму заснований на романі Софії Андрухович «Фелікс Австрія», що став лауреатом багатьох літературних премій та був перекладений шістьма мовами. Виробництвом стрічки займається FILM.UA Production за підтримки Уряду України та Міністерства культури України. Координувала роботу команди протягом усього часу Буковинська кінокомісія.
До Чернівців прибули сто людей знімальної групи, які оселились в місцевих готелях. Для сцен із масовкою, які знімали у Чернівецькому драмтеатрі, задіяли триста чернівчан. За чотири дні зйомок, якщо порахувати оплату роботи акторів харчування та проживання знімальної групи, казна міста поповнилась на близько мільйон гривень.
Місту безперечно вигідно приймати в себе кінопродакшн такого рівня, – зазначає виконавчий директор ГО «Буковинська кінокомісія» Володимир Килинич.
Чернівці будуть вказані у титрах до фільму, а представники кіноіндустрії ще раз переконались, наскільки наше місто цікаве для зйомок фільмів. Вважаю, що місцевій владі та бізнесу слід створювати якнайкращі умови для кіновиробників. Наприклад, знижки в готелях, транспорті, бо такий досвід є надзвичайно позитивним для Чернівців.
фильмы бесплатно

Джерело статті: “http://promin.cv.ua/2019/05/13/blyzko-miliona-hryven-chernivtsi-zarobyly-za-kilka-dniv-ziomok-filmu-viddana.html” Об этом сообщает absorb.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя