У Бучачі батько вступився за доньку – і ледь не потрапив за грати

Об этом сообщает podrobnosti.org.ua со ссылкой на СМИ.

У цій історії, що трапилась у Бучачі, важко назвати справедливим вирок районного суду. Враховуючи ситуацію, все почалось із булінгу в школі, але винним став саме батько дівчинки, яку постійно ображав однокласник.

Отож наприкінці листопада минулого року батько учениці місцевої школи неподалік дитячого майданчика у міському сквері зустрів однокласників своєї доньки. Чоловік уже пройшов повз хлопців, як раптом пригадав останню розмову з донькою по телефону, коли вона поскаржилась, що один із однокласників її постійно ображає. Від образи за свою дитину батько зупинився і запитав хлопців: «Хто той герой, що ображає мою доньку?»

У відповідь високий хлопчина, нахабно посміхаючись, запитав: «Я! І що з цього?»

Не стримавшись, чоловік вдарив хулігана по обличчю, а потім, тримаючи за куртку, ногами – по ногах, завдавши легкі тілесні ушкодження.

Під час розгляду кримінального провадження у Бучацькому районному суді хлопчина спробував обдурити служителя Феміди: мовляв, батько його однокласниці безпричинно побив його у сквері, де він просто гуляв із друзями. Внаслідок чого він почувається пригніченим, почав усього боятися, бо ж є неповнолітнім. Відтак законний представник хлопця попросив суд стягнути з обвинуваченого 5 тис.₴ моральної шкоди, одну тисячу гривень витрат на правову допомогу та 1 тис. 805₴ коштів, що пішли на лікування. Щоправда, ані хлопець, ні його рідні не вимагали для чоловіка суворого покарання.

Таким чином, районний суд Бучача призначив чоловікові 680₴ штрафу та зобов’язав повністю компенсувати медичні та правові витрати і моральну шкоду, тобто майже 8 тис.₴

Водночас чомусь ані поліція, прокуратура чи суд не стали на захист дівчинки, яку постійно ображав та принижував так званий обвинувачений. Як тепер цій дитині ходити до школи, заходити до класу?

Олекса ЧижДжерело статті: “http://www.gazeta1.com/statti/u-buchachi-batko-vstupyvsya-za-donku-i-led-ne-potrapyv-za-graty/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя