Між Закарпаттям та Румунією планують відкрити ще один контрольно-пропускний пункт

КПП «Солотвино – Сігету Мармаріце» — Між Закарпаттям та Румунією планують відкрити ще один контрольно-пропускний пункт
КПП «Солотвино – Сігету Мармаріце»
За словами губернатора Закарпаття, відкриття нових контрольно-пропускних пунктів сприятиме розвитку Закарпатської області у туристичному та транзитному напрямку Об этом сообщает vdv-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Між Закарпаттям та Румунією планують відкрити ще один контрольно-пропускний пункт «Біла Церква – Сігету Мармаріце». Про це говорили у ОДА губернатор області із консулом Румунії в смт. Солотвино, передає Mukachevo.net.
Фото: Mukachevo.net
Фото: Mukachevo.netСпіврозмовники домовились, що вже найближчим часом проведуть спільну нарду за участі усіх зацікавлених сторін і спробують цей проєкт якнайшвидше реалізувати.


За словами Ігоря Бондаренка, відкриття нових контрольно-пропускних пунктів сприятиме розвитку Закарпатської області у туристичному та транзитному напрямку.


Також було обговорення залучення інвестицій у машинобудування, харчову промисловість, сільське господарство тощо.


Наостанок зустрічі губернатор краю запросив представників бізнесу Румунії на форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».


Як повідомлялось, контрольно-пропускний пункт «Тиса» перекритий понад добу через протести на кордоні. За попередньою інформацією, водії мікроавтобусів перекрили під’їзд до кордону, протестуючи проти того, що їх не хочуть пускати із товаром з Європи.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/mizh-zakarpattyam-ta-rumunijeyu-planuyut-vidkriti-shche-odin-kontrolno-propuskniy-punkt-629836.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя